Всё для семьи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всё для семьи » Приёмные дети » Дитяча стоматологія


Дитяча стоматологія

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Як гадаєте, чи правда дітям зубки краще лікувати у спеціалізованих клініках для дітей. Чи взагалі немає жодної різниці?

0

2

Лида Дорофеева написал(а):

Як гадаєте, чи правда дітям зубки краще лікувати у спеціалізованих клініках для дітей. Чи взагалі немає жодної різниці?

Мені здається що так. Там правильний підхід саме до маленьких пацієнтів

0

3

Дитяча стоматологія це окремий вид стоматологічних послуг. Якісна дитяча стоматологія представлена в центрі https://www.multident.com.ua/ в Києві. На сайті центру можна дізнатись більше актуальної інформації про послуги, тарифи та про спеціалістів які тут приймають. Можу сказати, що мої діти з великим задоволенням ходять в цю клініку.

0

4

Вика Воркуева написал(а):

Мені здається що так. Там правильний підхід саме до маленьких пацієнтів

От і я це так само чудово розумію..

0

5

Для діток лише найкращих спеціалістів потрібно відбирати

0

6

Вика Воркуева написал(а):

Для діток лише найкращих спеціалістів потрібно відбирати

Я і сам це чудово розумію. На жаль дитячі зубки так само можуть швидко руйнуватись під впливом карієсу, і про це потрібно пам'ятати! Варто вчасно звертатись до лікаря та проводити якісне та безболісне лікування карієсу. На щастя нам із лікарем дуже повезло. Сину зубки лікували в Києві у стоматології Осадчого. Так все гарно зробили, що він навіть злякатись не встиг))

0

7

Я сейчас в Киеве ищу стоматологию. Каких специалистов можете посоветовать?

0

8

Советую услугами стоматологии Ukrainian Dentist Club в Киеве воспользоваться. Специалисты опытные здесь работают. Кстати, на приём можно на dentclub.com.ua онлайн записаться. На сайте и информация по предоставляемым услугам есть. Плюс, можно с результатами ознакомиться.

0


Вы здесь » Всё для семьи » Приёмные дети » Дитяча стоматологія


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно