Всё для семьи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всё для семьи » Дача » Проставки під амортизатори


Проставки під амортизатори

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Доброго дня! Хочу проконсультуватися стосовно проставок під амортизатори. Для чого вони призначені? Чи дійсно вони покращують плавність ходу авто? І як правильно підібрати проставки під конкретну модель машини? Буду вдячна за вичерпні відповіді!

0

2

Вітаю! Так, проставки під амортизатори дійсно потрібна штука. Їхнє призначення - вирівняти положення амортизаторів в підвісці для оптимальної роботи. Це допомагає значно поліпшити плавність ходу, зменшити вібрації та підвищити комфорт під час їзди. Я нещодавно придбав якісні проставки під амортизатори для свого Volkswagen Touareg в магазині "Автопроставка" в Одесі. Там грамотно проконсультували та підібрали проставки, які ідеально підходять під мою модель авто. Встановив все самостійно за інструкцією - робота невелика. Після цього помітно покращилася плавність ходу Туарега! Став м'якше долати нерівності, зменшилися вібрації. Дуже задоволений результатом. Тому раджу звернутися до "Автопроставки" і вам для професійного підбору проставок під амортизатори вашого авто.

0


Вы здесь » Всё для семьи » Дача » Проставки під амортизатори


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно